Галерија совршена 10, 3. 5, wallидна рамка на белата галерија
  • Неодамнешно

Галерија совршена 10, 3. 5, wallидна рамка на белата галерија

DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Свртете празен wallид во галериски простор за да ги покажете вашите најза украсени моменти со нашиот комплет за wallидови со рамка со рамка од 7 парчиња. Овој комплет вклучува седум бели wallидни рамки во потресена завршница за излитена шик акцент на вашиот декор и различни големини за се-во-едно решение за дизајн за вашиот дом. Наредете ги омилените сеќавања со една рамка за да одговараат на слика, една рамка за да одговара на слика, една рамка без душек, и четири рамки со кои се совпаѓаат да одговараат на слики. Ние, исто така, ја извадивме кавгата од висечки рамки со нашите шаблони за lagingидови со лесен за да се украси со повеќе идеи за украсување за брза и безболна инсталација и креативна инспирација. Претворете ја таблата на Pinterest во прекрасна галерија со photoидови со фотографии или земете ги сите специјални моменти заробени на вашиот паметен телефон и создадете динамичен приказ на wallидот. Бидете инспирирани! Галерија совршена ќе ви помогне да организирате убава wallидна галерија за да ги прикажете вашите фотографии или омилени уметнички отпечатоци или да додадете свеж изглед во која било просторија со двата сета декоративни уметнички отпечатоци вклучени со секоја рамка. Седум потресени бели декоративни рамки со отстранливи класични бели душеци. Големини на рамки вклучени во комплетот : (1) рамка 11x14 со МАТ за дисплеј 8x10 на слика (1) 8x10 рамка со МАТ за 5x7 дисплеј на слика (1) 8x10 рамка без МАТ (4) 5х7 рамки со МАТ за 3,5x5 дисплеј на слика. Фото -рамките висат или вертикално или хоризонтално. Безбеден висечки хардвер вклучен со секоја рамка. Шаблон за виси со повеќе опции за распоред заштедува неволја за мерење и кадрирање. Два комплети отпечатоци со современа уметност за да додадете допир на елеганција во вашиот декор. Вклучува седум рамки.