Концепти Спорт Newујорк Јанкис NYујорк Машки карирани пижами боксери
  • Неодамнешно

Концепти Спорт Newујорк Јанкис NYујорк Машки карирани пижами боксери

DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Yorkујорк Јанкис NYујорк Машки карирани пижами боксери од Concepts Sport. Yorkујорк Јанкис NYујорк одбројувајќи ги карирани боксери шорцеви. Овие долна облека за мажи на Јанкис се изработени од 100% мека памучна маичка и имаат везен дизајн на логото на Yorkујорк Јанкис на левата нога. Со еластичната половината и едното копче можете да се опуштите во чиста удобност сè додека му ја покажувате гордоста на вашиот тим! Ве молиме, изберете Големина од падот. 100% памучен дрес плетено. Мажи. Цела ткаена карирана шема. Официјално лиценцирани концепти за спортски вентилатори.