Сонувачи од деби женски мек пуловер
  • Неодамнешно

Сонувачи од деби женски мек пуловер

DEN 276.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете ја сезоната на џемпери во овој мек пуловер од Dreamers со деби. Издвоен од печатење на starвезди, овој џемпер ве одржува како стилски како што прави силно. Материјал : 50% вискоза; 28% полиестер/ 22% полиамид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : лесна. Деколте : деколте на екипажот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print, Ribbed Trim. Печатен пуловер за жени од сонувачи со деби.