Аморе женска рена Близначка патика за лизгање
  • Неодамнешно

Аморе женска рена Близначка патика за лизгање

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рена на Миа Аморе е безвременски класик изграден за да биде ваш случај. Овој стил на удобно лизгање има анатомски контурирана нога со еластична облога на страните за прилагодено вклопување. Заврши на нашиот класичен гумен дно ѓон. Тркалезна пети. Се лизга на. Подготвено стапало. Странична еластика за лесна/лесна. Не-лизгање на надворешната страна.