Чудо нација бебе и дете момче Француски Тери Мото ogогер Мултипак, 2-пакет, големини 12м-5Т
  • Неодамнешно

Чудо нација бебе и дете момче Француски Тери Мото ogогер Мултипак, 2-пакет, големини 12м-5Т

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двојно двојно склоност, свежина и удобност со две пакувања мото џогери од Wonder Nation. Лесно за носење со стил на влечење и еластична половината, овие џогери се одличен додаток на гардеробата на вашето бебе или детето на момчето. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 џогери. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Мото пикајќи на колено. Докажано дете тешко : Супер-мекото тело. Jогерс на момчињата за бебиња и мали деца од Wonder Nation.