Georgeорџ Машки и големи машки 8 Сите момче солидни шорцеви за пливање, до големина 3XL
  • Неодамнешно

Georgeорџ Машки и големи машки 8 Сите момче солидни шорцеви за пливање, до големина 3XL

DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одморалиштето никогаш не изгледаше толку добро. Нуркајте во нов пар шорцеви за пливање од Georgeорџ денес! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'0, половината : 30-1/2 ", Градите : 37", Рамената : 45 ". Еластична половината со влечење. Предни џебови; Заден џеб со затворање на преклопување со престој. Наредени брифинзи. UPF 50. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.