Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врзете ја вашата опрема за Game Day со овие висококвалитетни кошула со долг ракав „вител“ од Concepts Sport. Овој врв на долги ракави се одликува со треперливи екрани, печатени тимски графики на левиот градите и центарот на грбот, во боја на боја со тимска боја и бела боја, и широк отвор на вратот со завојување во боја на контраст. Направено од 65% полиестер/35% плетено рајон. Официјално лиценциран.