Фиксирано сечило на дамаск со рачка на коските
  • Неодамнешно

Фиксирано сечило на дамаск со рачка на коските

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој ексклузивен фиксен нож за сечилото мери 6,5 инчи во целина. Овој целосен нож на Танг има 3-инчен сечило за шема на скалила Дамаск со 3,5-инчен рачка на коските со месинг растојанија. Овој нож е комплетен со кожна обвивка од горната жито за лесно и безбедно носење. Добијте ги вашите денес! Сечилото на Дамаск. Рачка на коските. Топ жито кожа обвивка.