Сребрени фармерки копродукции Машки мачки класични фармерки со директно нозе - големи и високи, големини на половината 38-56
  • Неодамнешно

Сребрени фармерки копродукции Машки мачки класични фармерки со директно нозе - големи и високи, големини на

DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прави фармерки со нозе со црно еколошко миење кое користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење. Ова го класифицира како мало влијание врз животната средина со зелен резултат на ЕИМ измерен и акредитиран од Jeanologia®. Сребрени фармерки копродукции Машки машрејски класични фармерки со права нозе - големи и високи под директен тексас - еколошки свесни Преку секој чекор од процесот на производство, оваа класична вклопена мача е една од најпознатите еколошки досега. За почеток, овој пар користи помалку вода и помалку во процесот на миење, што резултира во зелен резултат на ЕИМ. Покрај тоа, она што го користиме е 100% органски. Исто така е дизајниран во еколошка ткаенина за перформанси, во која има Repreve® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња (но зачудувачки, сè уште е исто толку мека и удобна како и секогаш). Во основа, овој Jeanан има помалку влијание врз вас, нашите работници и околината, што го прави оној што навистина може да се чувствувате добро за носење. Мачреј има класичен вклопување, права нога и подолг пораст за модерен, но удобен изглед. Секогаш се нуди во чисти, современи завршувања, овој стил има разноврсен црно миење . Економски тексас на перформанси, кој има репреверен рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња. Седи веднаш под половината со класичен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 16 "отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.