Чудо нации starsвезди фармерки
  • Неодамнешно

Чудо нации starsвезди фармерки

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чудо нација плетени панталони за тексас дефинираат удобност и стил. Спарен со трендовски плетен половината и дополнителна мека ткаенина, овие ќе станат нејзини мора да ги има. Чудо нација плете тексас капри. Плетена лента за половината. Дополнително истегнување и удобност.