Чуда на нација момчиња обични плетени патики, големини 13-6
  • Неодамнешно

Чуда на нација момчиња обични плетени патики, големини 13-6

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие кул момчиња плетени патики се мора да ги имаат за секое дете. Овие момчиња чевли имаат плетен горен дизајн и затворање на лизгање што овозможува поудобно абење. Лесниот и спортскиот дизајн е одличен за каузален или активен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер горен; SR Outsole и Clocking. Грижа : Само суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; перничена удобна нога; плетен дизајн на дишење; Флексибилна надворешна плоча. Обични плетени патики за момчиња од Wonder Nation.