СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современи кружни форми Аранжман Графичка уметност Црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лора Маре
  • Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современи кружни форми Аранжман Графичка уметност Црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : апстрактни, модерни, форми, геометриски, неутрални тонови. Дизајн од Лора Маре.