Декорација за празници со високи нозе на нозе, Божиќна ирвација
  • Неодамнешно

Декорација за празници со високи нозе на нозе, Божиќна ирвација

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воодушевете се гости и минувачи со надувување на Airblown®! Овој шармантен надувување прави прекрасен додаток на вашите украси. Поставувањето е супер едноставно. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Покажете ја оваа декорација на отворено како самостојна или комбинирајте ја со други надуени Airblown® за да создадете прилагодена сцена. Исто така е совршено како затворен декорација за забави и прослави. Вклучува сè што е потребно за лесно поставување. Gemmy е трендсетер и лидер во индустријата во сезонски декор, LED осветлување и анимација кадифни и нови ликови, создавајќи иконски брендови како Airblown® надувување, Lightshow®, Shadowlights® и Big Mouth Billy Bass. Од 1984 година, нашите производи буквално го сменија пејзажот на украсување на празници и сезонски подароци, станувајќи дел од културната лексикон. Во 2008 г. Линијата на производи на Lightshow® вклучуваше иновации во LED осветлување и прерасна во голема низа уникатни и брендирани технологии за осветлување како Color Changing ™, Shooting Star®, Colormotion ™, Fire & Ice ™, Kaleidoscope ™ и Whirl-A-Movet. Компанијата продолжува да додава технологија и производи во својата широка линија на светло осветлување на светлината. Светла со енергетско ефикасно LED осветлување. Поставувањето е супер едноставно. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Само-инсистирајте во секунди и се отклонува за лесно складирање. Внатрешна/надворешна употреба : Покажете ја оваа декорација како самостоен или комбинирајте ја со други украси за да создадете сопствена сцена . Божиќна декорација. Електричен кабел долг 5 нозе. Сè што е вклучено!. Произведено од Gemy Industries.