Авиа Менс Тритон 2.0
  • Неодамнешно

Авиа Менс Тритон 2.0

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“. Изградени да издржат секојдневно абење и солза додека ве одржуваат пријатно, овие чевли имаат мрежа и синтетички горе за дишење. Лесна мида и дното за да помогне во подобрувањето на вашиот опсег на движење и да се промовира природно движење со секој скок, чекори и пауза! Avia Mens Triton 2.0 Горна мрежа за дишење. Традиционално затворање на чипка. ФИЛОН МИДНОЛО ЗА СЛОБОДНО УСЛОВНО УПОТРЕБА. Enduropro ™ Comfort Lite Footbed.