Елегантни домашни мода Харлоу отпад од отпадоци
  • Неодамнешно

Елегантни домашни мода Харлоу отпад од отпадоци

DEN 705.92

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елегантни домашни мода производи за бања обезбедуваат стил и квалитет за да го подобрат вашиот декор за бања. Отпадот „Харлоу“ е украсен со акрилни мониста во прекрасен мотив. Уникатниот отпад од отпадоци ќе ја подобри и осветли вашата бања и ќе го надополнува и модерен и традиционален декор на бања. Координирајте со други артикли за собирање на Харлоу . Сребрено огледало со поддршка на MDF. MDF назад во црна боја и јаглерод II се придржуваше. Не е потребно собрание.