Единствени поволни цени Јуниори вратоврска отворена предна плетена металик кардиган на земјоделски култури
  • Неодамнешно

Единствени поволни цени Јуниори вратоврска отворена предна плетена металик кардиган на земјоделски култури

DEN 350.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој разигран мал сјаен кардиган за жени е совршен за секоја облека. Овој ребра и истегнување на кардиган им дава совршена рамнотежа на подолги слоеви во сечење на половината со дефинирање на половината со вратоврска предниот дел. Изберете како го стилизирате овој кардиган во фустан со својата разголена полите. Повод : Дневно носење, викенд, дома, канцелариска работа, на отворено, шопинг, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи х-мал. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 инчи, тежина : 120 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Ширина на рамото - -Забета должина - Grath на градите - Должина на ракавот 14 3/8 - 22 1/2 - 17 3/8 - -22 S 14 7/8 - 23 18 1/4 - 22 1/2m - 15 3/8 - 23 5/8 - 19 1/4 22 7/8 L 16 - 24 1/4 - 20 7/8 23 1/4xl - 16 3/4 24 3/4 - 22 1/2 - - 23 5/82 XL - 17 1/8 25 3/8 - 23 3/8 243 XL - 17 5/8 26 - 24 3/8 - 24 3/8 УНИЦИИ ЗА РАБОТНИЦИ ВИДИОТ ВИЕ ОТВОРЕН ПРОТИВ МЕТАЛИЧКИ РУФИЛЕН КАРДИГАН 70% Полиестер, 25% рајон, 5% спандекс. Долг ракав. Вратоврска отворен фронт. Разгален полите. Тенок вклоп. Исечен кардиган. Машинско миење ладно со слични бои.