Stuple Industries светло розово цветни букети курзивни скрипти шема на графичка уметност нерамената уметничка печатена wallидна уметност, дизајн со букви и наредени
  • Неодамнешно

Stuple Industries светло розово цветни букети курзивни скрипти шема на графичка уметност нерамената уметничка

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : вазна; Тегла; Растенија; Роза; Цвеќе; Цвет; Цветен дизајн; Образец; Цветен букет; Цветниот аранжман; Зборови; Скрипта. Дизајн со букви и наредени.