Расел Бојс 4- Солидни активни кошули со јадро со краток ракав, 2-пакет
  • Неодамнешно

Расел Бојс 4- Солидни активни кошули со јадро со краток ракав, 2-пакет

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нон-стоп и подготвен да се тркалаат во активните тимови на Расел, обезбедувајќи совршен спој на карактеристики на перформанси и добар изглед. Вклучува : 2 маици. Екипаж. Кратки ракави. DRI-Power360 технологија за влага; рефлексивни акценти; лого на левото градите; Меди споеви за додадена удобност. 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.