Мартин Бенез „Танго и Фламинго“ уметност од платно
  • Неодамнешно

Мартин Бенез „Танго и Фламинго“ уметност од платно

DEN 704.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Истакнати бои : Црна, сива, бела 1х не е вашата просечна страница за фотографии. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен.