Чудо нација девојки за бебиња и мали деца, сет на облека, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т
  • Неодамнешно

Чудо нација девојки за бебиња и мали деца, сет на облека, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т

DEN 169.28

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подгответе ја за забавни празнични празници во оваа симпатична и удобна чудо нација на облека за фустани, поставена за девојчиња за бебиња или мали деца. Овој симпатичен ансамбл вклучува кариран пина пред да се појават ленти за рафиско рамо и врвот на долги ракави со празник .. сега нејзиниот изглед е поставен и подготвен за време на слика. Исклучиво на. Материјал : Фустан : 100% памук; Врв со долг ракав : 60% памук/40% полиестер; Хулахопки : 76% памук/22% најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 фустан, 1 врв со долг ракав и 1 пар хулахопки. Карактеристики на облекување : шема за празници; разгалени ленти; Декоративна предна плоча со копчиња од дрво. Врвни карактеристики : Слаб плетено тело; долги ракави; графички принт од предната страна; без ознака за удобност. Тесни карактеристики : стил на влечење; Полка точка нога со мотив на пингвин на колена; Контрастна пета и пети. Докажано дете тешко : назад еластична лента за половината на фустан за лесна удобност. Одморот за девојчиња за бебиња и мали деца, кој е фустан, поставен од Wonder Nation.