Skechers работат женски опуштено вклопување сигурна песна - Tremel Slip отпорни на чипка за работа со чипка
  • Неодамнешно

Skechers работат женски опуштено вклопување сигурна песна - Tremel Slip отпорни на чипка за работа со чипка

DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оставете го целодневниот проток на удобност, облечен во Skechers да работи опуштено вклопување : Сигурна песна - Трикел чевли. Нежните кожа горе во чипка на лежење на случајна удобност работа отпорна на патики со акценти за шиење и саном за меморија. Мазна кожа горната. Чипка на лежерна удобност отпорен на работа за работа со патики. Акценти за шиење. Странични мини перфорирани панели за ефект на ладење. Лого на страната. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување дизајн за удобно вклопување. Мемориската пена е на врвот на амортизирана отстранлива удобност. Флекссоле шок апсорбира флексибилна лесна средна медила. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. Висина на пета од 1 инчи.