Случај за активност на креда од Спајдермен
  • Неодамнешно

Случај за активност на креда од Спајдермен

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Калај случај со ладно димензионален преден дел се отвора за да се открие површината на креда. Секоја кутија за калај вклучува прозорец за потрошувачите да можат да ја видат креда вклучена со сетот. Вклучува креда, матрица, бришач и картички за активности. Случај за активност на креда, Спајдермен. 3+. Содржина : 1 табла со креда, 3 парчиња креда, 1 матрица, 1 крпа за бришење и 1 картичка за активност. Chalkboard и повеќе внатре! Сè што се чува внатре! Колку нови зборови можете да направите од зборот : Суперхерој. Напишете ги зборовите на вашата табла со креда! Е во согласност со ASTM-D4236. Боите и содржината може да се разликуваат. . Направено во Кина.