Маица со долги ракави на задните девојки и хеланки за перформанси, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16
  • Неодамнешно

Маица со долги ракави на задните девојки и хеланки за перформанси, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој заден сет на облека со 2 парчиња е одличен за вашата активна девојка. Комплетот вклучува графички мета со долги ракави и совпаѓање на хеланки за лесна облека што е одлична за перформанси, игра, лежење или што било што може да биде до тоа! Материјал : Топ : 100% полиестер; ХЕЛГИ : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар хеланки. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; ленти за појавување на страни. Hing Activewear T-Shirt and Heagings Облека за девојчиња.