Мало starвезда органско девојче 2pk со долг ракав за спиење n игра, големина новороденче-9м
  • Неодамнешно

Мало starвезда органско девојче 2pk со долг ракав за спиење n игра, големина новороденче-9м

DEN 243.04

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето дете ќе биде топло и пријатно, носејќи го нивниот долг ракав со нозе, да игра пижами. Сетот вклучува 2 претстави за спиење n - давајќи им 3 облеки за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Совршено за лепење, играње или спиење. Органски сон на Little Star Organic Slee N Play вклучува 2 долги ракави со нозе со нозе во пижами. Спиењето n игра се карактеризира со целосен преден патент со безбедносен таб или прицврстувач за лесни за и исклучување. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.