С. Поло Асн. Момчињата во боја на пливање со момчиња со UPF 50+, 2-пакувања, големини 4-18
  • Неодамнешно

С. Поло Асн. Момчињата во боја на пливање со момчиња со UPF 50+, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нуркајте веднаш во забавата со стеблата со пливање во боја на американскиот Поло Асн. Одликувајќи се со шарена шема, внатрешна постава за мрежи и секако џебови, овие стебла се кул, удобни и подготвени за сончев ден. Вградената заштита на UPF е дополнителен бонус, а добро заштеда на пари, добро, тоа е нешто што и двајцата ќе го сакате! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара стебла за пливање. Тип : Слики за пливање. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Внатрешна постава за мрежи; лого на лево полите; UPF 50+ заштита од сонце. Служба за пливање во боја, 2-пакет за момчиња од САД Поло Асн.