Сребрен фармерки копродукции за машка Зак опуштена вклопена фармерки со права нозе, големини на половината 30-42
  • Неодамнешно

Сребрен фармерки копродукции за машка Зак опуштена вклопена фармерки со права нозе, големини на половината

DEN 718.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сребрени фармерки копродукции Зак Опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе - Зак е нашето најпродавано погодно за момчето кое сака да биде удобно и да изгледа добро. Седи веднаш под половината и има опуштено вклопување низ колкот и бутот. Ова испорачува само доволно простор без да се вклопи премногу лабава. Заврши со класична права нога и нашето миење и детали за нашето наследство. Прави фармерки со нозе со темно миење на индиго. Удобно истегнување тексас што е одлично за секојдневно. Седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 19 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 6'1 '', половината 32 ''.