Собрание на помошни вентилатори
  • Неодамнешно

Собрание на помошни вентилатори

DEN 879.04

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Собрание на мотори за ладење на вентилаторот TYC / Genera TYC Користете мотори со топка со висока оценка, магнети и четки за јаглерод. Оваа комбинација им овозможува на склоповите да бидат издржливи и зависни. За да се обезбеди издржливост, секој дизајн на вентилаторот за ладење се извршува преку забрзани тестови како отпорност на корозија, издржливост, влага, торзија и вибрации. На TYC/Genra, се искористи секоја можност да се изгради замена на делот што ќе инсталира, изведува и трае и ќе обезбеди години без проблеми без проблеми! Карактеристики и придобивки : ОЕ квалитетни лежишта со висока оценка, магнети и четки, трајни и зависни темелно тестирани собрани на помошни вентилатори на TYC.