Време и TRU женски клин патики, широка ширина на располагање
  • Неодамнешно

Време и TRU женски клин патики, широка ширина на располагање

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фаќајќи двојно затворање на патенти и перфориран текстура на горниот дел, оваа патики на патики е кул и лежено додека скриениот внатрешен клин нуди фигура ласкава лифт меморија за пена. Перничен чорап за удобност. Скриен внатрешен клин. Затворање на двојни патенти за лесен влез. Microsuede. Материјал : Полиуретан.