Бринли Ко.
  • Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку SASS во вашата колекција за подигање со Syrra By Brinley Co. Овој слабиот екстра-широко чизми за теле е детално опишано со тенка потпетица од стилито и веганска кожа за ретро-шик изглед. Подножјето од 4 мм TRU Comfort Foam го комплетира дизајнот за дополнителна перница. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.