Познати розови јуниори плус големина тенок директен фармерки
  • Неодамнешно

Познати розови јуниори плус големина тенок директен фармерки

DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Познатиот розов јуниори плус големина со големина на високи тенок фармерки се совршен додаток на вашата колекција на тексас. Овие фармерки имаат автентично чувство со допир на стрии за крајната удобност совршено за секојдневно носење. Овие фармерки имаат совршено отворање на нозете и должина за да го покажат омилениот пар патики или чизми. Фрлете ги со вашиот омилен врв за да го завршите вашиот мода напред! Миење со два тона. Висок пораст. 5 стајлинг на џеб.