Рокер Барби Дете костум за Ноќта на вештерките
  • Неодамнешно

Рокер Барби Дете костум за Ноќта на вештерките

DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето мало девојче може да ја искористи оваа Ноќта на вештерките во костумот за деца на Рокер Барби. Таа сигурно ќе изгледа симпатична во црно -розова облека. Костимот вклучува фустан, мрежни нараквици и микрофон. Рокер Барби Детска костум : Вклучува фустани, мрежни ракавици и микрофон. Чевли не се вклучени. Ткаенина : полиестер и најлон. Грижа : миење на рацете во ладна вода, без белило; линија суво. Достапно во големината на девојчињата за деца. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.