Сребрени фармерки копродукции плус големина Ејвори Висок пораст слаби фармерки со големина на половината со 12-24
  • Неодамнешно

Сребрени фармерки копродукции плус големина Ејвори Висок пораст слаби фармерки со големина на половината со

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слаби фармерки со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции копродукции Ејвори Висок пораст Скини фармерки плус слаби тексас - Високо се вклопува специјално дизајниран за подобрување Вие не). Резултатот е ултра-ласкаво вклопување што никогаш не го засилува или создава врв на мафини. Неговиот висок пораст е дизајниран за да ласка за задниот дел на задниот дел и да создаде ефект на кревање на задник. Плус, додадена е леснотија во колкот и бутот за совршено да ги прегрнете кривините. Завршено со темно индиго миење со природни модели на пескарење и размахване. Овој пар е направен во еко-пријателска ткаенина за истегнување на моќност, во која се наоѓа Reprev® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња (но зачудувачки, сè уште е исто толку мека и удобна како и секогаш). Во суштина, тоа е Jeanан, навистина може да се чувствувате добро за носење . Еко-пријателски тексас на електрична енергија, кој има Repreve® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучително и пластични шишиња. 12.5 "Висок пораст. СТАТЕЛ 5-џеб со поштенски мува. 11,5" Отворање на нозете, 31 "Inseam.