Setените и женските женски и женски плус качулка и џемпери се поставуваат
  • Неодамнешно

Setените и женските женски и женски плус качулка и џемпери се поставуваат

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете удобни цел ден и ноќ во овој сет за пижами од худи и панталони. Направени во нашата ултра-мека вкусна ткаенина, овие ПЈ се совршени за да се легнат дома или да трчаат низ градот. Овој сет располага со врвот на спиење со качулка со ракави со ракави, манжетни и странични панталони и пантолони за спиење со мека еластична лента за половината и влечење. Носете ги овие како што се раздвојуваат или како сетот, ќе изгледате страшно на кој било начин! Сет на пижами со худи. Облека со lyаклин.