Тава за тепсија од фолија, брои
  • Неодамнешно

Тава за тепсија од фолија, брои

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поедноставете ја подготовката и расчистувањето со алуминиумските тави за алуминиум EZ Foil. Овие тави за фолија за еднократна употреба обезбедуваат удобен начин за готвење и сервирање на вкусни оброци што го хранат целото семејство. Овие екстра-големи тави за тепсија за фолија се направени со сигурна јачина и издржливост, така што можете да готвите и да патувате на излети, забави за одмор, скари или други настани со доверба. Кога сите се пополнуваат, расчистувањето е ветер со овие рециклирачки (проверете локално), тави за тепсија за еднократна употреба - повеќе не се грижите за тоа како да ја донесете вашата голема тава дома. Сите тави за печење фолија доаѓаат со 100% гаранција за задоволство. Безбедно и рециклирање на рерната-Печете ги омилените рецепти без грижа во овие тави за рециклирање (проверете локално), безбедни за рерна до 450 F. тави за фолија за еднократна употреба-содржат две тави за печење на тепсија од фолија, со мерење 13 x 9 инчи. Силна и сигурна-направена со цврстина на која можете да верувате, овие тави за тепсија од фолија го прават печењето на вашите омилени оброци без загриженост. Лесно расчистување - нашиот контејнер за тепсија за еднократна употреба ви овозможува да поминете помалку време за чистење и повеќе време со вашите пријатели и семејство. Доволно голема за толпата-направете ја вашата омилена лазања, тестенини, тепсија и други вкусни рецепти без гужва или фрустрација во овие екстра-големи тави за тепсија за еднократна употреба.