Службени крајбрежни градски пристаништа едриличари Пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Неодамнешно

Службени крајбрежни градски пристаништа едриличари Пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Монтирани бои на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја . Уметнички дела се однесуваат на : град, пат, улица, урбана, соседство, архитектура, зграда, куќа, куќа, велосипед, животно, куче, едриличари, океан, море. Дизајн од Рој Томпсон.