Бесплатно собрание на женските супер високи фармерки
  • Неодамнешно

Бесплатно собрание на женските супер високи фармерки

DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вид на ладење на секоја облека што треба, супер-високиот фармерки на Слободното склопување се чувствуваат како омилен од првото носење. Дополнителната силуета со високи високи и малку исечени полите работат заедно за да ја истакнат половината и да ја издолжат вашата форма. Уште подобро, тие се изработени со навестување на стрии, така што бидете удобни без разлика колку пати ги ставате. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. . Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : директно. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : лепенка на колена или уништени детали; недовршени полите. Superенски супер високи фармерки од слободно собрание.