Leeенски велосипедист со Ли Ридерс директно
  • Неодамнешно

Leeенски велосипедист со Ли Ридерс директно

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Возачите на женските женски Curvy Fit Straight Log Jean комбинира премиум ткаенина и фантастично одговара за создавање на Jeanан "што мора да го има оваа сезона. Curvy Fit се наоѓа малку под половината, совршено одговара и ласкави вашите кривини. Конструкцијата од 5 џеб го прави ова класичен главен гардероба. Возачи од Ли : Curvy одговара на природните кривини на телото. Седи малку под природната половината. 31 "Inseam. Директно отворање на нозете. Предните џебови од лажички.