Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringвонат прстен
  • Неодамнешно

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringвонат прстен

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Побарајте ја нејзината рака и понудете го срцето, со овој зачудувачки прстен за ангажман на дијаманти. Прстенот за ангажман се маѓепса со кластер на треперливи тркалезни дијаманти во центарот. Акцентот на тркалезни дијаманти ја краси шанкот, додека изненадувачките дијаманти обезбедуваат искра на страните. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој прстен за ангажман на кластерот за дијаманти е сигурно да ја импресионира. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Cluster Ring Engagement (H-I, I2).