Прикажи го кабинетот, масата за складирање во кревет, крајната маса на масата со единечна стаклена врата за спална соба
  • Неодамнешно

Прикажи го кабинетот, масата за складирање во кревет, крајната маса на масата со единечна стаклена врата за

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој прекрасен кабинет за складирање располага со геометриска стаклена врата со X-врамена, која е сигурна дека ќе се истакне во вашиот дом. Областа за складирање на ентериер е идеална за складирање и прикажување на предмети како магацини со книги, омилени ЦД -а и фотографии од вашето семејство и пријатели. Овој елегантен кабинет за складирање исто така нуди пространа врвна површина за предмети како ламба, мобилни телефони и часовник. Овој кабинет за дневна соба со убав изглед е токму она што му треба на вашиот дом. Карактеристики : 1. Стилички кабинет за приказ : Антички американски стил, компактен, но сепак елегантен 2.Версал ноќна мерка : да се користи како кревет/крајна маса за спална соба, приказ на кабинет за дневна соба 3.x во форма на стаклена врата : Помагање во брзо пребарување на внатрешно складирање 4 .Фефектна големина : мерење на 18,90 x 13,78 "x23.62 ", лесно вклопување на сите агли на вашата соба 5. Дизајн на домен : Изграден од трајно инженерско дрво, обезбедувајќи долготрајна употреба 6. Анти-лизгање : Спречување на лизгање на мазно подови, без бујни без никаков груб пискав 7. Солидни додатоци за хардвер : Дупки за позиционирање на задниот дел од предните нозе, спецификации на елипсовидна шарка : Боја : Гроздобер дрвен материјал : P2 15mm PB табла со 3Д хартија + стакло + 3мм средна табличка нето тежина на плоча : Нето тежина на плочата : Нето тежина на влакна : Нето тежина на плочата : 28,44 фунти Димензија на производот : 18,90 (л) x 13.78 "(w) x23.62 " (ч) Внатрешен простор : 17.72 "(л) x16.14 " (w) Капацитет на оптоварување на таблети : 55.12 lbs на дното на таблата Капацитет : 33.07 lbs Пакет вклучува : 1x Display Cabinate 1 x Кабинет за складирање на инструкции се одликува со геометриска стаклена врата од Х-обложена стакло. Да се ​​користи како кревет/крајна маса за спална соба, кабина за прикажување. Конструиран од трајно инженерско дрво, обезбедувајќи долготрајна употреба. Спречување на лизгање на мазни подови, бесмислено.