Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Buffalo Mediastation BR-X816 U2 8x Blu-ray Drive Blu-ray Writer нуди идеална изведба на копирање и репродукција на Blu-ray дискови, ДВД-а и ЦД-а. Поддржани се двослојни медиуми; значи дека ќе запалите 2 различни слоеви на дискот, со што значително ја зголемувате (буквално удвојување) на можноста за складирање.