Оукленд Атлетика низ целиот Оз Тумблер со капак
  • Неодамнешно

Оукленд Атлетика низ целиот Оз Тумблер со капак

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Денот на играта е тука, затоа поддржете го вашиот тим со овој квинтесенцијален Тумблер. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови и се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот.