Фунтоскоп честички исечени меки кадифени фрлање перница, 18 18
  • Неодамнешно

Фунтоскоп честички исечени меки кадифени фрлање перница, 18 18

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Украсете го вашиот кревет или кауч со пернтоскоп перница и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Опфаќањата на содржината на ткаенината изработени од мек кадифе со исечени честички, што е пријателски за кожата, отпорна на избледени и може да ја маскира дамката лесна за отстранување и полнење на невидливиот патент го прави отстранувањето и повторното полнење попогодно, во исто време обезбедува естетиката лесна за чистење машина за чистење машина за чистење машина за чистење машина за чистење машина Во ладна вода, деликатна циклус широка апликација совршена за вашиот пакет за живеење и деловен простор 1 парчиња фрлајте перница со вметнете честички на фантоскоп исечени меки кадифени фрлање перница : изработена од меки кадифе и цврста боја честички исечени. Големина : 18 x 18 инчи, 45 см x 45см. Невидливиот патент е дизајниран да се полни лесно. Луксузните перници за фрлање кадифени влакна се отпорни на избледени и отпорни на дамки. Фрли перница со вметнување.