Проверка на должината на влакната
  • Неодамнешно

Проверка на должината на влакната

DEN 159.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проверка на должината на влакната! Кондиционер за инфузија со биотин е ултра-нуркачки балсам кој помага во навлажнување и заживување на суви, оштетени и досадни нишки за мека, управлива коса. Формулирани со состојки со добро за вас, како што се биотин, јамајканско црно рицинус масло и корен од бел слез, тоа помага да се намали појавата на кршење за видливо подолга, посилна и подебела коса. Ултра-нуркачкиот кондиционер ги навлажнува и залетува низите за мека, податлива коса. Помага на косата да се чувствува посилна. Помага во спречување на појава на вознемирувачко кршење на косата. Косата изгледа подебела и поцелосна со брилијантен сјај. Направено со добро-за-состојки биотин, јамајкански црно рицинус масло и корен од бел слез. Формулирани за сите типови на коса (1 A - 4 C). Направени без SLS/SLE, фталати, парабени, силикони, глутен и минерално масло. Направени без SLS/SLE, фталати, парабени, силикони, глутен и минерално масло.