- Организатор за складирање на алуминиумска легура за легура, организатор за складирање на козметика розова
  • Неодамнешно

- Организатор за складирање на алуминиумска легура за легура, организатор за складирање на козметика розова

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Организаторот за кутии за кутии за кутии за шминка за алуминиум SM-2083 е дизајниран за уметници за шминка и стилисти за коса во движење. Изграден е со две преклопувања во стилот на хармоника за уредни организација на сите ваши алатки и производи, како и брз пристап до сите овие артикли. Лесни блиски брави Обезбедете ги вашите работи. Конструкција на алуминиумска легура со висок квалитет со армирани челични агли има дополнителна издржливост. Рачката за носење на вртење на врвот овозможува лесна преносливост. Кутијата за козметика за шминка е погодна и за внатрешна и за надворешна употреба, со голем спектар на апликации. малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки како резултат на различно мерење на рацете. Пакетот вклучува : 1 x кутија за шминка за алуминиум .2 x клучеви.1 x прашка. СМ-2083 алуминиумска легура за обука за шминка кутија кутија за накит метална козметика за складирање на козметика розова.