Зуке мини природен рецепт и рецепт за патка, оз.
  • Неодамнешно

Зуке мини природен рецепт и рецепт за патка, оз.

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му на вашето куче вкусна причина да ја мачкате опашката со третирањата на кучињата на Зуке мини. Совршено големина за употреба како награда за обука, овие вкусни третмани ви овозможуваат да му честитам за добро завршена работа секогаш кога времето е во ред. Секоја разновидност на третирања на кучиња на Зуке Мини Натуралс е направена со висококвалитетни протеини, бобинки од храна и солени билки без пченка, пченица или соја, така што ги правите пупките за вкус на вашиот кучешки придружник да пеат во време на закуска. Овој пакет сорта содржи мини натурали на Зуке (1) рецепт за пилешко и (1) рецепт за патки од 6 мл. Овој пакет сорта содржи мини натурали на Зуке (1) рецепт за пилешко и (1) рецепт за патки од 6 мл. Состојките на Wholefood како цреши и куркума обезбедуваат дополнителен вкус. Помалку од 3 калории на лекување. Користење на најдобрите состојки на Земјата.