Време и Тру, Отворен преден фронт кардиган
  • Неодамнешно

Време и Тру, Отворен преден фронт кардиган

DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сакате да слој? Така и ние, и затоа сме тотално занемарени со времето и Дастер Кардиган на Тру. Тоа е отворено и подолга должина ја зголемуваат секоја облека до нови нивоа на стил .. само лизгајте ја на и далеку ќе одите. Исклучиво на. Материјал : 51% рајон/30% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : средна тежина. Затворање : отворено пред. Џебови : два предни џебови на лепенка. Карактеристики : ребрестиот трим. Womenенски Дастер Кардиган џемпер од време и и Тру.