Мојот живот како 18 Поставена игра со коњи поставени за 18 кукли, повеќе бои
  • Неодамнешно

Мојот живот како 18 Поставена игра со коњи поставени за 18 кукли, повеќе бои

DEN 367.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практично, секое дете сонува да има свое пони што го прави мојот живот како 18 "Позаписна игра на коњи за 18" кукли што мора да го имаат додатокот за вашето дете! Овој забавен сет за игра е совршен за омилената кукла на вашето малечко да вози прекрасен коњ и вклучува еден мост, еден сет на уздите, една подлога за седло, една седло, една четка, две обвивки за нозе и еден сертификат за достигнување. Коњот располага со мек палто за четкање, грива за четкање и опашка и целосно позитивни нозе за да се оживее имагинацијата на вашето дете. Совршено големина за повеќето мојот живот како 18 "кукли (продадени одделно). Како дел од целосната колекција на мојот живот како кукли, мојот живот како 18 " Позастапена игра на коњи за 18 "кукли обезбедува часови на време на игра за кое било child and makes a wonderful Christmas, Hanukkah, holiday, or birthday present. Available in tan or brown. Perfect for any child that loves horses. Includes horse, 1 bridle, 1 set of reins, 1 saddle pad, 1 saddle, 1 brush, 2 обвивки за нозе и 1 сертификат за достигнување. Коњот има мек палто за четка, грива за четка и опашка и целосно позитивни нозе за да се оживее имагинацијата на вашето дете. Еден дел од целиот „Мојот живот како“ колекција на кукли. Обезбедува часови на забавна, имагинативна игра. Големина за повеќето мој живот како 18 "кукли (продадени одделно). Достапно во тен или кафеава. За возраст од 5 и повеќе години. Прави одличен подарок за Божиќ, Ханука, празници, родендени и многу повеќе. Ексклузивно на.