Lacie 32 GB PetiteKey USB 2. флеш -уред
  • Неодамнешно

Lacie 32 GB PetiteKey USB 2. флеш -уред

DEN 238.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мал на површината, голема на инсиедит The Lacie Petite Key, компактен дизајн исполнува цврста заштита на податоците и капацитет. Дизајнот во форма на клуч е назад - сега дури и пофункционален и незаборавен од кога било досега. Најдобро од сè, моделите на Petite Key 8 GB, 16 GB и 32 GB ви овозможуваат да соберете огромна количина на податоци во мал флеш -уред. Flass 32 GB Petite Key USB 2.0 Flash Drive со голем капацитет од 32 GB, можете лесно да чувате и пренесувате фотографии, видеа и документи. Искусете брза стапка на пренос на податоци со USB 2.0.