Сонувачи по деби женски виножито пулвер џемпер со долг ракав
  • Неодамнешно

Сонувачи по деби женски виножито пулвер џемпер со долг ракав

DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Текстурираните ленти и исечената должина им даваат свежа привлечност на сонувачите од џемперот за пуловер на дебито. Опуштено, со лежерна вибрација, овој џемпер се парови совршено со високи фармерки за обичен изглед, плус тоа е супер меко и пријатно! Што не треба да се сака? Интернет ексклузивно. Моделот е 5’10 ”и носи големина на S. pullover.