Hush кученца машка лизгалка со велур со велур
  • Неодамнешно

Hush кученца машка лизгалка со велур со велур

DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лизгајте се во удобност и луксуз во машката кученца, машката Dawson Slippe со мемориска пена, стапало и ладно крзно - сигурно да ги одржувате нозете убави и топли оваа зима. Оригиналните велур на велур имаат меко и луксузно чувство. Гумените стапала обезбедуваат добра влечење за внатре или брза прошетка до поштенското сандаче. Carrefree ™ : материјалот отпорен на вода ги задржува чевлите да изгледаат нови, а нозете се чувствуваат суво. Оригиналните велур на велур имаат меко и луксузно чувство. Гумените стапала обезбедуваат добра влечење за внатре или брза прошетка до поштенското сандаче.